У «Кавоманії» відбудеться мандрівка старим містом

14.06.2011

Хтось їде на море, когось приваблює дача, а «КАВАМАНІЯ» запрошує всіх охочих 20 червня на прогулянку старим, але від того не менш цікавим, містом - ЖИТОМИРОМ!

Яким було місто і його мешканці у минулому столітті? Які будівлі збереглися до наших часів, а які безнадійно втрачено? Чи стосується нашого стародавнього міста відомий афоризм Станіслава Лема: «Сучасна цивілізація: обмін цінностей на зручності»?
І, можливо, саме під час цієї віртуальної мандрівки за філіжанкою запашної кави, чи айс-капучино, чи прохолодного ройбуша Ви погодитесь з іншим афоризмом древньогрецького історика Фукідіда: «Місто - це люди, а не стіни!»

Інформаційна довідка:

Левчук Майя Адамівна. Народилась 7.04.1970р. З 1977р. - 1985р. навчалась в ЗОШ № 8 м. Житомира. В 1989р. закінчила Будівельний технікум. 1989 - 1990рр. працювала художником розпису по дереву емалі та металу на іграшковій фабриці м. Житомира. В 1997р. закінчила Львівський Політехнічний університет. В 1999 р. працювала інженером - архітектором в Житомирському Комундор проекті. З 1999 - 2010р. працювала архітектором - дизайнером в ЗАТ «Торговий центр».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...