Щоб ходити по розпеченому вугіллі, потрібно побороти страх

14.06.2011

Близько десятка людей цими вихідними ходили по розпеченому вугіллі у селі Кам’янка, неподалік Житомира. Родина Лукяйнових вже два роки займається цією справою. Говорять, що це допомагає зміцнити дух та отримати заряд енергії.

Голова родини Сергій Лукяйнов говорить, якщо дотримуватись їхньої методики, то здоров’ю не нашкодиш. У бажаючих походити по розпеченому вугіллі просять 100 гривень. Говорять, що ці гроші покриють витрати на проїзд, доставку дров та підготовчий семінар для новачків.

О 15 годині родину Лукянових, їхню постійну групу та декількох нових бажаючих походити по розпеченому вугіллі доставляють бусиком «WolksVagen» за село Кам’янка, що на об’їзній Житомирської траси.

На галявині, де буде розведено вогонь, вже висипані березові дрова. Її починають розчищати від яглиці. Лопатами роблять доріжку, на яку сипатимуть вугілля для проходження. Біля доріжки починають розкладати дрова для багаття. Вогнище має горіти рівномірно, щоб вуглинки добре прогоріли та були однакового розміру. Організатори говорять, що вогнище має горіти близько двох годин.

Неподалік галявини розбите стаціонарне шатро, у якому стоїть стіл для приготування їжі, стаціонарна плита, по периметру намету набиті дошки, щоб їсти стоячи. Організатори узгоджують план на день: півторагодинна підготовка, вечеря, останні підготування до ходіння по вугіллю. Обіцяють, що біля десятої вечора всі, хто не передумає, зможуть пройтись по розпеченій доріжці.

Під час першої частини семінару люди, які приїхали за гроші, почали обурюватись -  Сергій Лукянов розказує їм не про методику ходіння по розпеченому вугіллі, а намагається втягнути у торгівельну піраміду. Пізніше усі, хто приїхали за гроші, відмовляються від ходіння по розпеченій доріжці.

До кульмінації доходять лише ті, хто постійно працює у групі. Спочатку всі стають навпроти вогнища та спалюють дерев’яні палички. Говорять, що у них вони вкладають свою негативну енергію. Потім група починає ходити навколо вогнища з криками «Я вірю у себе».

У цей час чоловік, який відповідав за вугілля, починає розкладати його на доріжці. У кінці стежки кладуть килимок з написом «welcome». Його обливають водою.

Учасники дійства починають проходити по розпеченому вугіллі. Не змогла пройти лише одна дівчинка – вона не подолала свій страх. Говорять, що найкращі відчуття – коли робиш перший крок.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...