Режисер «Ігор богів» побажав житомирянам любити один одного

18.09.2011

Новий сезон житомирського Клубу «Елітарного кіно» розпочався з презентації чотирнадцятої серії восьмого фільму документального серіалу «Ігри богів». Представляти новинку житомирянам приїхав сам автор – відомий російський театральний режисер Сергій Стрижак.

«Зараз проекту „Ігри богів” майже 10 років. Це послідовний серіал фільмів у жанрі публіцистики, об’єднаних темою дослідження давньої і сучасної слов’яно-арійської культури», – розповів Сергій Стрижак. Метою проекту є прагнення привернути увагу людей до їхнього внутрішнього світу, а також навчитися застосовувати досвід наших предків-слов’ян, який вони накопичували тисячоліттями.

Відповідаючи на запитання під час прес-конференції, режисер поділився своїми позитивними враженнями про Житомир. «Житомир – унікальне місто, тому що ви у ньому живете. Я радий, що тут нас зустріла сонячна погода і метушні менше, ніж у великих мегаполісах!»

До нашого міста Сергій Стрижак заїхав у рамках прем’єрного туру на один день – 16 вересня. Увечері в залі ОДТРК всі бажаючі могли переглянути нову серію «Ігор богів» та поставити своє запитання щодо фільму особисто авторові.

Юлія ГУЗ

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...