Під Житомиром вже втретє відгриміли вуличні барабани. ВІДЕО

20.08.2011

На барабанах, бубнах, перкусіях і навіть діжках з-під мастила грають на фестивалі «Вулба». Його вже втретє проводиться під Житомиром. З барабанами в руках фестивалять кілька сотень меломанів. Одні грають, інші – танцюють. Бадьорі ритми у денишівському лісі не вщухають ні вдень, ні вночі.

Музикант Ваня Пух барабанить професійно. У столиці має власну школу перкусії. Каже, з барабаном не розлучається більш як 6 років. Грає навіть на відпочинку.

Не лише відпочити, але й позмагатися за приз пропонують гостям «Вулби». «Кубок Житомирщини з барабанних боїв» цього року запровадили вперше. Позмагатися за нього пропонують і професіоналам, і тим, хто вирішив пограти вперше. Змагання стартує і вже за кілька хвилин усі об’єднуються єдиним ритмом.

У фінал виходять кияни: учитель і учень. Приз вручають учневі, але перемагає дружба.

Власник кубку -  маркетолог за фахом. За барабана взявся півтора роки тому задля задоволення. Мешканцы багатоповерхывки, у якій живее музикант, не у захваті від захоплення сусіда, та барабанщик цим не дуже переймається.

Ще однією особливістю третього фестивалю стаола літературна сцена. Брати Капранови та Артем Полежака поєднали барабанний бій і поезію.  Глядачам сподобалось.

Музика музикою, а обід за розкладом. Гість фестивалю Дмитро на багатті готує зажарку до каші. Переконує, таку смакоту можна приготувати лише у лісі.

Барабани – це не лише приємно, але й корисно запевняють учасники фестивалю. Вони кажуть: під час гри відчувається приплив бадьорості

 

Фестивалем «Вулба» не завершиться, переконують організатори. Щотижня вуличні барабанщики збираються біля монументу слави. Усіх, хто бажає навчитися грі і відчути єдиний ритм, вони запрошують долучатися.

Оксана ТРОКОЗ, Євген ЄСАУЛОВ,

"Перший Житомирський інформаційний портал"


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...