Під Житомиром вже втретє відгриміли вуличні барабани. ВІДЕО

20.08.2011

На барабанах, бубнах, перкусіях і навіть діжках з-під мастила грають на фестивалі «Вулба». Його вже втретє проводиться під Житомиром. З барабанами в руках фестивалять кілька сотень меломанів. Одні грають, інші – танцюють. Бадьорі ритми у денишівському лісі не вщухають ні вдень, ні вночі.

Музикант Ваня Пух барабанить професійно. У столиці має власну школу перкусії. Каже, з барабаном не розлучається більш як 6 років. Грає навіть на відпочинку.

Не лише відпочити, але й позмагатися за приз пропонують гостям «Вулби». «Кубок Житомирщини з барабанних боїв» цього року запровадили вперше. Позмагатися за нього пропонують і професіоналам, і тим, хто вирішив пограти вперше. Змагання стартує і вже за кілька хвилин усі об’єднуються єдиним ритмом.

У фінал виходять кияни: учитель і учень. Приз вручають учневі, але перемагає дружба.

Власник кубку -  маркетолог за фахом. За барабана взявся півтора роки тому задля задоволення. Мешканцы багатоповерхывки, у якій живее музикант, не у захваті від захоплення сусіда, та барабанщик цим не дуже переймається.

Ще однією особливістю третього фестивалю стаола літературна сцена. Брати Капранови та Артем Полежака поєднали барабанний бій і поезію.  Глядачам сподобалось.

Музика музикою, а обід за розкладом. Гість фестивалю Дмитро на багатті готує зажарку до каші. Переконує, таку смакоту можна приготувати лише у лісі.

Барабани – це не лише приємно, але й корисно запевняють учасники фестивалю. Вони кажуть: під час гри відчувається приплив бадьорості

 

Фестивалем «Вулба» не завершиться, переконують організатори. Щотижня вуличні барабанщики збираються біля монументу слави. Усіх, хто бажає навчитися грі і відчути єдиний ритм, вони запрошують долучатися.

Оксана ТРОКОЗ, Євген ЄСАУЛОВ,

"Перший Житомирський інформаційний портал"


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...