Нове дитяче містечко відкрито в житомирському Гідропарку

29.05.2011

Малюнки на асфальті, повітряні кульки, казкові герої та багато дітей – так відкривалося у Гідропарку нове дитяче містечко «Відкриті серця України».

Відкриття майданчику відбулось з ініціативи фундації «Відкриті серця». Житомир став першим містом, де організація відкрила дитячий майданчик.

У планах міської влади – вивозити чистий пісок на пляж та почистити гирло річки

Ми хочемо почистити гирло річки, щоб той мул, який скопився за десятки років, забрати у береговій зоні і мати можливість купатись на піщаних чистих пляжах - це плани на майбутнє, - сказав міський голова Володимир Дебой.

Окрім того, за словами міського голови, чистити річку від мулу буде і олімпійський чемпіон – Денис Силантьєв. «Має ще бути Денис Силантьєв з командою, які допоможуть нам у цій добрій благодійній акції», - стверджує Дебой.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...