«Музика наших сердець»: у Житомирі презентували збірку поезій, видану при підтримці Фонду родини Розенблат

9.10.2017

Про кохання та любов до рідного краю, про друзів і дитинство, про українську мову та українських захисників, про матусь, а ще про домашніх улюбленців,  природу, Полісся чи вишиванку – саме такі вірші увійшли до поетичної збірки «Музика наших сердець», яку 9 жовтня презентували у Житомирі.

Юні таланти з навчальних закладів міста й області представили свої творчі доробки. Для когось публікація у книзі стала дебютом, а хтось вже має перемоги на різноманітних конкурсах.  

«Музика наших сердець» об’єднала  авторів різного віку, які  вправно володіють поетичним словом, а ще свого часу стали лауреатами конкурсу «Моя рідна українська мова», який навесні 2017 року започаткував Фонд родини Розенблат.

Власне, вихід книги – це продовження того неймовірного процесу та свята, який для дітей, їх наставників та рідних створили благодійники.

«У цю збірку вкладено дуже багато зусиль та роботи великої кількості людей, але, в першу чергу, сюди вкладено душу і серце, - звернулася під час заходу з нагоди презентації книги «Музика наших сердець» співзасновник Фонду родини Розенблат Олена Розенблат.  – Ви поділилися із нами своєю творчістю, довірили нам найдорожче – свої думки, мрії, які вмістилися у цих поезіях. Безумовно, ми не могли залишити це поза увагою, тому й спільно створили це літературно-художнє видання. Поезія – це і є музика серця. Сьогодні вона лунає у цьому залі, вона звучить зі сторінок збірки».

За словами Олени Розенблат до книги увійшли твори 27 авторів, серед яких учні 3-11 класів, а також першокурсниці училища ім. В.Косенка.

Усі фінансові витрати, пов’язані із підготовкою та видавництвом збірки поезій, на себе взяв Фонд родини Розенблат. Кажуть, що підтримка молоді та популяризація рідної мови й поезії – це важливі складові виховання майбутнього країни. А ще переконані, що серед юних поетів обов’язково будуть ті, чиїми іменами й творами буде пишатися вся країна.

Заслужений працівник освіти України, телеведучий Олександр Авраменко, який також завітав на презентацію «Музики наших сердець» у Житомир, зізнався, що сам таланту до поезії не має, але його з дитинства зачаровує українська природа. Вважає, що саме вона надихає і дорослих, і дітей на гарні рядки.

«У цій збірці я знайшов просто неймовірні поезії. У кожного із вас своя музика серця. Бажаю вам побільше творчих злетів та успіхів. Вчіться не лише гарно писати, але вмійте й представити себе та свою творчість», - поділився порадами Олександр Авраменко та запросив усіх бажаючих на свій майстер-клас 10 жовтня у Палаці культури.

Під час презентації присутні могли почути деякі поезії зі збірки – їх декламували на сцені автори. Зокрема, учні ЖСШ № 20 - вихованці літературної студії «Горицвіт», керівник  якої Ірина Лубківська також приєдналася до роботи над збіркою, учні ліцею № 25, школи № 21, № 8, № 16, ін.

Ведуча заходу – Заслужена артистка України Ірина Шинкарук виконала кілька своїх композицій, а на завершення – заспівала разом з дітьми. Також для учасників та гостей поетичного вечора виступив  колектив танцювального центру «Аванте».

Співзасновник Фонду родини Розенблат Олена Розенблат ще раз привітала усіх авторів із радісною подією у їх житті та вручила кожному примірник збірки «Музика наших сердець».

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...