Музей єврейства у Бердичеві за чотири роки відвідало понад 17 тисяч людей. ФОТО

18.10.2019

 Восени 2015 року в приміщенні Бердичівської міської бібліотеки для дітей створили музей єврейства. Тут у трьох залах зібрали інформацію про життя євреїв у Бердичеві, починаючи з кінця 17 століття і до нашого часу.

Так, у першій залі зосередили увагу відвідувачів на історії, релігії і культурі єврейства: представили старовинні предмети побуту, святі книги, музичні інструменти, одяг і традиційний святковий стіл, накритий за традиціями шабата.

Що стосується двох інших зал, то вони присвячені тематиці Голокосту – великій трагедії усього єврейського народу. За роки окупації Бердичева було знищено більше 38-ми тисяч людей єврейської національності.

Більшість експонатів для музею подарувала єврейська громада Бердичева та інші мешканці міста.

У музеї кажуть, що за час існування закладу, їхніми відвідувачами стали понад 17 тисяч людей з різних міст України та гостей з-за кордону. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...