"Міс Коростень-2013" Вероніка Івасенко працює моделлю у Шанхаї

18.10.2013

Житомирянка Вероніка Івасенко, яка в червні стала "Міс Короcтень" та ще  троє вихованок агенства "Gloria Model style" протягом місяця працюють моделями у Шанхаї. 

Дівчата вперше поїхали працювати за кордон, тож супроводжує їх  власниця агенства Ілона Пурлієва.

Відповідно до контракту, житомирські моделі працюють на подіумі, беруть участь у фотозйомках для журналів, різних шоу, презентаціях та показах дизайнерів.

Попри те, що це їхній перший серйозний досвід, по закінченню роботи дівчатам виплалять обумовлену у контракті суму, а також розглядається можливість залишитися на роботу ще на певний час за згодою сторін.

Заступник директора  першого професійного модельного агенства "Gloria Model style" Катерина Шуть каже, що з партнером із Шанхая працюють вперше, але поки ніяких непорозумінь не виникало.

Дівчата роботою задоволені, а тим паче, що крім можливості побачити іншу країну, попрацювати на своє портфоліо, можуть заробити гроші.

Відзначимо, що контракт на роботу у Шанхаї Вероніці Івасенко передбачався як переможниці конкурсу у Коростені, що попередньо анонсували організатори. На тому ж конкурсі відмітили Наталію Субіну - студентку ЖДТУ і так само запропонували працювати моделлю.

У компанії з ними у Шанхай поїхали Яна Приймак, Надія Гончарук, Марина Стецюк, Аліна Тильман.

Юлія ДЕМУСЬ

Міс Коростень - 2013

Фото красунь в Шанхаї

 


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...