«Маяк» створили для того, щоб радянські меломани не слухали ворожих голосів. АУДІО

1.08.2011

 47 років тому 1 серпня вперше пролунали позивні радіостанції «Маяк». Мелодія для позивних була написана на вібрафоні Леонідом Гаріним. Радіостанція була створена для того, щоб радянські меломани слухали свої, а не ворожі західноєвропейські голоси.

Спочатку «Маяк» випускав новини через кожні 25 хвилин.

Довгі роки "Маяк" був єдиним оперативним засобом інформування населення про найважливіші події в країні.

Оновлений формат станції зберіг основні принципи мовлення. Випуски новин, як і раніше виходять з інтервалом у півгодини. Решту часу займають цікаві пізнавальні програми, спеціальні авторські проекти, інтерактивні розважальні блоки і, звичайно, музика. 

На "Маяку" практично немає записних програм, тому в будь-який момент радіослухачі можуть висловити свою точку зору в прямому ефірі.

Першим головним редактором "Маяка" був видатний радянський журналіст Юрій Літунов, творець не тільки першої цілодобової радіостанції, але і відомої телевізійної програми «Час».

На радіо працювало багато відомих ведучих. Серед них – і Роман Трахтенберг, який пропрацював на «Маяку» два роки. Відомий шоумен помер від інфаркту на роботі.

Розмовне радіо для тих, кому за 20. Шоу Лери Кудрявцевої, Алли Довлатової, вечірня шоу Ріти Митрофанової, Спорт та Главрадіо – щодня в ефір виходять улюблені для багатьох передачі.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...