Концевич помер у день, який вважав своїм другим Днем народження

21.07.2011

Друзі та рідні Євгена Концевича сьогодні вшановують його пам'ять. На Смолянському кладовищі пройшла молебень. Письменники принесли квіти на могилу друга. Представників міської та обласної влади на вшануванні не було.

Рік тому пішов з життя український письменник та дисидент Євген Концевич

Євген Концевич, письменник і дисидент, помер 21 липня 2010 року в Житомирі.

Євген Концевич був лауреатом Всеукраїнської премії в галузі літератури й мистецтв імені Івана Огієнка, членом Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих.

«Символом і легендою покоління шістдесятників», «дивовижною людиною, яка завжди всіх надихала», називав Євгена Концевича Іван Дзюба.

А В’ячеслав Чорновіл говорив про нього як про «людину величезної притягальної сили».

«У нашому нестабільному, усе більш несправжньому світі, є маленький справжній острівець, який тримається загадковою силою», – сказав про Євгена Концевича Євген Сверстюк.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...