«Комп’ютер» житомирянина Богдана Яремчука на третьому місці

18.09.2011

Вдруге у Житомирі відбувся фестиваль соціальних відеороликів «Зніми свій фільм про проблему, що тебе хвилює!». Під час заходу глядачі переглянули 13 короткометражних фільмів тривалістю від 2 до 13 хвилин. Загалом участь у конкурсному відборі взяли роботи режисерів із 10 областей України.

«Основне завдання нашого фестивалю – не тільки показати наявність проблем, але, в першу чергу, спонукати громадськість, тобто нас із вами, долучитися до вирішення цих проблем. І це дуже важливо»,– каже Жанна Соловйова, голова «Сучасний формату», житомирської молодіжної громадської організації, яка за підтримки Британської ради в Україні виступила організатором дійства.

Учасники фестивалю – представники громадських організацій, професійних та аматорських телестудій, ініціативні групи, окремі особи – зачепили широке коло проблем. Це й проблеми екології, шкідливих звичок, дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.

На розгляд експертної комісії фестивалю два фільми представили учасники з Житомира. Відеоператор ТРК «Ц-ТВ» Богдан Яремчук посів у конкурсному відборі призове третє місце за фільм «Комп’ютер». Фільм інших житомирян – Романа Ткачука та Вадима Степаненка «Antidrug» – також відзначений високою оцінкою членів експертної ради, проте не був показаний через тавро «не для широкого кола глядачів».

Юлія ГУЗ

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...