Камишний: «Українське село – це як крижаний душ після бані». ВІДЕО

19.08.2011

Літо у селі Городське проводить Заслужений художник України Юрій Камишний. Живе митець у старій хаті, яку виміняв на 5 картин. Дім він облаштовує у старовинному стилі: дерев’яне ліжко, піч, глиняна підлога, ікони, глечики.

Юрій Камишний відомий як досвідчений мандрівник. Особливо полюбляє мандрувати Індією. Каже, повертаючись після поїздок додому, дуже відчувається контраст. Відчуття порівнює із холодним душем після бані.

Художник каже, що спершу було страшно залишати цивілізацію і їхати в село. Зрештою, звик і чудово почувається: пише картини, допомагає в організації фестивалю «Житичі», а ще - готує настоянки на горілці за спеціальними рецептами.

Для «Першого житомирського» він влаштував екскурсію своєю домівкою і показав, у яких умовах пише картини із зображенням «Поліських хат».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...