Камишний: «Українське село – це як крижаний душ після бані». ВІДЕО

19.08.2011

Літо у селі Городське проводить Заслужений художник України Юрій Камишний. Живе митець у старій хаті, яку виміняв на 5 картин. Дім він облаштовує у старовинному стилі: дерев’яне ліжко, піч, глиняна підлога, ікони, глечики.

Юрій Камишний відомий як досвідчений мандрівник. Особливо полюбляє мандрувати Індією. Каже, повертаючись після поїздок додому, дуже відчувається контраст. Відчуття порівнює із холодним душем після бані.

Художник каже, що спершу було страшно залишати цивілізацію і їхати в село. Зрештою, звик і чудово почувається: пише картини, допомагає в організації фестивалю «Житичі», а ще - готує настоянки на горілці за спеціальними рецептами.

Для «Першого житомирського» він влаштував екскурсію своєю домівкою і показав, у яких умовах пише картини із зображенням «Поліських хат».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...