Художник Камишний пригощає самогоном за спеціальним рецептом. ВІДЕО

20.07.2011

У селі Городському під Житомиром, де митець проводить літо, його навчили готувати горілку за спеціальними рецептами.

У місті про горілку говорять з меншою любов’ю. Борці за тверезість збирають підписи, аби обмежити продаж спиртного у магазинах та кіосках. А депутати сперечаються: кому і у який час заборонити продаж пива та горілки. Одні запевняють, що таке рішення є незаконним і завдасть збитків підприємцям, інші переконують у правильності такої заборони.  У приклад наводять досвід Новограда-Волинського, де ще три роки тому обмежили продаж алкоголю вночі.

Не просто прийняти нове рішення, але й слідкувати за дотриманням уже ухвалених, - закликають житомиряни. Тільки  так можна подолати пияцтво, - вважають вони. Адже якщо у магазинах і заборонять продавати спиртне уночі, то самогонку на руках продаватимуть цілодобово.

Рішення про обмеження продажу спиртного вночі, приймали у Києві, Тернополі, Львові, Ужгороді та інших українських містах.  Тамтешні міліціонери говорять про зменшення кількості злочинів, скоєних у нетверезому стані, а підприємці – про безглуздість реформи, мовляв, нічого крім появи нелегальної торгівлі алкоголем вона не принесе.

Оксана Трокоз, Євген Єсаулов, «Перший Житомирський інформаційний портал»

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...