Дмитро Краб подарував житомирянам арт-велопарковку. ФОТО

27.05.2016

 

У центрі Житомира біля обласної бібліотеки ім.О.Ольжича встановили  велопарковку.

 

Зробив місту такий подарунок житомирянин Дмитро Краб разом з командою. Хлопець відзначає, що на обєкт не було витрачено бюджетних коштів і це його власна ініціатива.

 

Велопарковка уже милує око перехожих, цікавить малечу, але використовувати її мають за призначенням місцеві велосипедисти.

Нагадаємо, що якраз 29 травня у Житомирі запланували провести Велодень

. Старт об 11.00 від кінотеатру «Жовтень».

Водночас, кілька тижнів тому місцева влада оприлюднила список адрес, де по місту мають встановити 40 велопарковок.. Переважно мова йшла про бібліотеки, стадіони, парки, навчальні заклади.

Дмитро Краб раніше презентував свій проект «Житомир в орнаменті» на одній із будівель по вул.Бердичівській, виставку «Не для всіх», проект «Візуалізація Гімну України» в міськраді, він також займається втіленням графіті-проекту «Українська абетка міст»

, бере участь у фестивалях, творчих зустрічах.

Юлія ДЕМУСЬ


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...