Житомирський суд повернув більше 9 тонн бурштину у дохід держави

1.07.2020

Більше 12,5 мільйонів гривень – саме на стільки збільшиться дохід держави завдяки поверненню незаконно видобутого бурштину.

Ухвалою Корольовського районного суду міста Житомира від 22.06.2020 бурштин вагою 9,2 тонни конфіскували у дохід держави, повідомляє прокуратура Житомирської області.

Сонячний камінь вилучили у минулому році на підпільних підприємствах з його обробки. Загалом це було 292 пакети бурштину загальною вагою 9,2 тонни.

Бурштин-сирець, оброблений камінь і готові вироби були розфасовані за фракціями.

Їх виявили співробітники СБУ у лютому і травні минулого року під час обшуків у фігурантів провадження в Одеській та Київській областях.

Також на території нелегальних «виробництв» правоохоронці вилучили майже два десятки верстатів для різки та огранки каменю.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...