Бізнесмен замовив бізнесмена: у Житомирі готувалося умисне вбивство

24.11.2020

41-річний житомирянин організовував убивство на замовлення свого колишнього партнера по бізнесу. Для цього він залучив свого знайомого та пообіцяв йому винагороду – 15 тис. доларів. Убивство мало бути замасковане під самогубство.

Про це повідомили у прокуратурі та поліції області:

«У вівторок, 24 листопада, в області затримано організатора умисного вбивства на замовлення, вчиненого з корисливих мотивів. Установлено, що 41-річний мешканець міста Житомира організував умисне вбивство на замовлення свого колишнього партнера по бізнесу».

Попередньо встановлено, що чоловік мав наміри вирішити підприємницькі питання на свою користь, усунувши свого бізнес-партнера.

Інформацію про підготовку особливо тяжкого злочину отримали поліцейські близько місяця тому.

Організатор надав виконавцю зібрану інформацію про «жертву» та визначив спосіб вчинення вбивства, яке мало бути замасковане під самогубство.

Однак, вчинити замовне вбивство не вдалося. Після передачі першої частини грошових коштів в якості оплати за виконану «роботу» був викритий правоохоронцями.

Наразі вирішується питання про повідомлення особі про підозру та застосування запобіжного заходу.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...