За вимагання хабара від пораненого учасника АТО лікар військового госпіталю у Житомирі може сісти на 8 років

28.05.2020

У Житомирі лікар вимагав і отримав хабар за вплив на рішення військово-лікарської комісії відносно стану здоров’я учасника ООС.

На початку року 33-річний медик Житомирського військового госпіталю у процесі стаціонарного лікування пораненого у зоні бойових дій учасника операції Об’єднаних сил вимагав грошову винагороду за сприяння в отриманні військовослужбовцем групи інвалідності.

За свої послуги щодо впливу на позитивне рішення військово-лікарської комісії лікар запросив до 1500 доларів США.

1 лютого цього року працівники УСБУ та поліцейські затримали лікаря у службовому кабінеті одразу після одержання ним неправомірної вигоди в сумі 1000 доларів США.

Досудове розслідування проводилось під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області за ч.3 ст.369-2 (Зловживання впливом) КК України.

Наразі обвинувачення вже скероване до суду.

Відповідно до чинного законодавства України обвинуваченому може загрожувати покарання у вигляді ув’язнення на термін від 3 до 8 років з конфіскацією майна.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...