За неправдиві покази свідку загрожує тюрма

5.04.2012

У Ружинському районі до кримінальної відповідальності буде притягнуто свідка, який дав неправдиві покази. 
 
У жовтні минулого року суді під час слухання кримінальної справи за обвинуваченням особи у вчиненні тяжкого злочину один із свідків дав неправдиві свідчення, щоб виправдати обвинуваченого. І це при тому, що свідок був попереджений про особисту кримінальну відповідальність щодо дачі неправдивих показів, повідомляє прокуратура Житомирської області.
 
За втручання прокуратури Ружинського району була проведена ретельна перевірка за фактом дачі неправдивих показів. 
 
За результатами перевірки стосовно свідка порушено кримінальну справу, досудовим слідством зібрано докази неправдивості свідка. Кримінальну справу із обвинувальним висновком передано для судового розгляду. 
 
Законодавством України передбачено кримінальну відповідальність за завідомо неправдиві покази під час провадження дізнання, досудового слідства або в суді та встановлено покарання - позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Проте, остаточне рішення долі свідка - за судом. 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...