Вночі у Коростені вигрузили три фури львівського сміття

31.07.2020

Уночі 30 липня на Житомирщині затримали три вантажівки із львівським сміттям без документації. 

Привезли сміття на комунальний полігон у Коростенському районі.

Появу першого вантажного автомобіля «Вольво» з напівпричепом оперативники зафіксували після 23:00 29 липня  поблизу полігону з утилізації побутових відходів, що неподалік  с. Грозиного Коростенського району Житомирської області.

Спецтранспорт заїхав на територію підприємства та розвантажився. Поряд працював екскаватор, який відразу розгортав щойно зсипані купи сміття.

За першим фургоном з незначним проміжком заїхав другий – теж вантажний «Вольво» з напівпричепом.

Правоохоронці перевіряють, як вантажівки потрапили вночі на закриту територію.

Третій автомобіль «Рено Магнум», завантажений сміттям, поліцейські зупинили неподалік полігону.

За кермом усіх виявлених транспортних засобів перебували жителі Львівщини, водії одного підприємства того ж регіону. Їх доставили до Коростенського відділу для дачі показів щодо подій. Вантажівки тимчасово вилучені.

У ході слідчих дій були вилучені сервер зі встановленого відеоспостерження на полігоні, наявна документація та інші свідчення протиправної діяльності.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...