Убивство сімох військових на Житомирщині: головний свідок не з'явився в суд

6.01.2021

У Богунському суді Житомира 5 січня відбулося чергове засідання у справі про розстріл сімох військових на ставку під Новоселицею навесні торік.

Головний свідок Вадим Федюнін, якому вдалося втекти від куль, не з'явився на засідання через хворобу. Звернувся із заявою, щоб розгляд справи продовжували без нього, пише УНІАН.

Під час засідання допитали дружину загиблого Романа Ханенка. Вона припустила, що її чоловік був ініціатором поїздки. Бо 17 травня він святкував свій день народження. За її словами, чоловік орендував сусідню земельну ділянку зі ставом, де стався розстріл. Проте відпочивати вирішили у підозрюваного - Анатолія Захаренка. Оскільки орендована Ханенком територія не була облаштована для відпочинку.

Зауважимо, що на попереднє засідання 29 грудня торік Федюнін також не з'явився. Та попросив суд перенести його виступ, бо не встиг вивчити матеріали справи.

Наступне судове засідання відбудеться 10 лютого о 10:30.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...