У Житомирській колонії зарізали зека

8.06.2011

Фатально закінчилась сутичка двох засуджених за крадіжку. Причина бійки досі міліціонерам невідома. Убитому зеку було 24 роки.

У той час як «карета швидкої допомоги» вже мчала до Житомирської виправної колонії – тяжко пораненого засудженого повели до медпункту. На жаль, останній так і не дожив до приїзду лікарів. Медики пояснили це тим, що травма була не сумісна з життям.

Убивця засудженого – його одноліток. Більше того, відбував покарання у колонії за той самий злочин. Як нам розповіли наші джерела у Житомирській виправній колонії, вбивця відбував термін за крадіжку вже не вперше. Його ж жертва «погоріла» на злочині в перший раз.

Померлий перебував спочатку у в’язниці. Але після того, як влаштував бійку, суд переглянув своє рішення щодо нього і за злісну непокору адміністрації тюрми направив його на проходження виправних робіт у колонії.

Після вбивства охоронці вилучили заточку, якою ув’язнений убив свого колегу. На ній лишилися краплі крові. Експертиза довела, що ця кров належить убитому. За що саме крадій-рецидивіст убив свого напарника і яке покарання він отримає від правосуддя – поки що невідомо.

Нагадаємо, що 31 травня на пульт «швидкої допомоги» надійшов дзвінок із Житомирської виправної колонії. Адміністрація колонії повідомила, що у одному з цехів засуджений отримав важке поранення у печінку предметом, схожим на ніж.

Іван СТЕПОВИЙ

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...