У Житомирі розпочнеться перше судове засідання у справі про масове вбивство АТОвців на ставку

18.11.2020

У Житомирі 18 листопада за посилених заходів безпеки розпочнеться перше судове засідання у справі про масове вбивство на ставку, яке сталося у травні.

Підозрюваному Анатолію Захаренку загрожує довічне увязнення.

Про це розповіли 18 листопада у ТСН.Ранок.

Тоді на ставку неподалік села Новоселиця Попільнянського району Житомирської області 58-річний Анатолій Захаренко з рушниці розстріляв компанію чоловіків, з якими він нібито відпочивав. Загинули семеро, а ще одному чоловіку вдалося втекти та викликати поліцію. Серед убитих були учасники АТО, нацгвардійці та волонтери віком від 30 до 60 років.

За час слідства у справі провели понад дві сотні експертиз. За результатами психіатричного обстеження його визнали осудним.

Раніше серед версій кривавого розстрілу називали "розбірки" через вимагання "данини" за користування ставком, побутовий конфлікт на тлі вживання алкоголю, або ж конфлікт через ідеологічні розбіжності: ніби-то сварка виникла, бо гості воювали, а підозрюваний не пустив дітей до армії.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...