У тюрмі на Житомирщині в’язень організував злочинну групу та «чорний общак»

19.01.2021

35-річний чоловік, що відбуває покарання в одні із установ області, організував і очолив злочинну групу, яка у тюрмі займалася накопиченням грошей – «чорного общака».

18 січня чоловіку оголосили підозру у низці нових кримінальних діянь у складі організованої злочинної групи. Ще двом членам організованої злочинної групи також оголошено про підозру у причетності до оборудок з наркотиками.

«Підозрюваний відбуває покарання за вчинення тяжких злочинів, однак і в місці позбавлення волі демонструє непокору та порушує встановлені правила. Так, у ході досудового розслідування встановлено, що чоловік очолив організовану злочинну групу, члени якої займались утворенням та накопиченням грошових коштів - так званого «чорного общака».

Спроби інших засуджених чинити спротив нав’язаним правилам, придушувались підозрюваним та його оточенням», - повідомили в поліції.

За інформацією правоохоронців, чоловік мав помічників серед засуджених та уже звільнених з місць позбавленні волі.

Він організував та контролював злочину діяльність, у тому числі для конспіративної доставки на територію установи наркотичних засобів, зокрема шляхом «перекидання». У подальшому ці «передачі» розподілялись між засудженими за вказівкою організатора.

Гроші ж за наркотики перераховувались на підконтрольні йому банківські картки.

Санкція статей передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін до 12 років.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...