У Лугинському районі чорні лісоруби напали на лісівників зі світло-шумовими гранатами

3.02.2020

На Житомирщині цими вихідними активізувалися незаконні лісоруби.

Неординарна подія сталася в неділю, 2 лютого, в Лугинському держлісгоспі.

Лісокради прибули до лісу нічної пори в балаклавах та на автомобілі УРАЛ з номерами, котрі ніде не зареєстровані.

Близько першої години ночі в Радогощанському лісництві рейдова група лісгоспу почула звук бензомоторної пилки, та шум, котрий виникає, коли падає зрізане дерево.

Прибувши на місце події, лісові охоронці виявили незаконну рубку 10 дерев дуба звичайного, частина стовбурів були розпиляні на колоди довжиною 3 м. Там же ж був і автомобіль УРАЛ д.н.з АМ 17-22 ВА, навантажений колодами.

При спробі затримати зловмисників, на лісову охорону було здійснено напад невідомих осіб в балаклавах, які застосували до лісових охоронців світло-шумові гранатита зникли з автомобілем в напрямку Коростенського району.

Маса зрубаної деревини становить 34,24 куб. м, розмір шкоди складає 220611 грн.

На місце події лісова охорона викликала слідчу групу Лугинського відділення Коростенського відділу поліції ГУНП в Житомирській області для проведення слідчих дій.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...