У активіста Віктора Топольницького вибиті зуби: зараз він ледь ходить

12.07.2013

У активіста політичної партії “Демократичний Альянс” Віктора Топольницького, якого побили вчора троє молодиків спортивної зовнішності біля його власного будинку, численні забої та вибиті зуби. Він майже не пересувається та ледь вимовляє слова.

Напад на себе він пов’язує зі своєю антикорупційною та громадською активністю. Активіст судиться з власницею замку у Радомишлі Ольгою Богомолець, яка нібито незаконно відгородила частину річки Мика. Також у Топольницького призначене судове засідання по справі проти міської ради у рамках кампанії “50 тисяч за мера-корупціонера”.

«Почуваюсь дуже погано. Мені вибили п’ять зубів і тепер мені дуже важко говорити. Найстрашніше у цій історії те, що бандити вже їдуть серед білого дня до будинку лупцювати до півсмерті дітей. За себе я не боюсь. Я тільки боюсь за свою родину», - розповідає Топольницький.

Активіст виховує двох дітей: 4-х та 20 років. Раніше він працював кореспондентом газети «Сільські вісті».

Нагадаємо, що вчора о 7:30 ранку біля його приватного помешкання зупинилось авто “Деу Ланос”, з якого вийшло троє чоловіків. Молодики, щоб виманити Віктора з хати, запитались адресу сусіднього будинку. Потім обступили колом і почали бити. Двоє завдавали ударів, а один знімав на камеру.

Після появи сусідів “спортсмени” швидко сіли в машину і поїхали. Люди встигли частково побачити номер сріблястого “Ланосу” — АА 6717 чи 6517.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Вечір понеділка 11 березня тисячі житомирян та мешканців області провели у компанії чинного Глави держави Петра Порошенка. Зустріч з ним проходила в центрі...
 Президент Петро Порошенко наголосив на небезпеці спроб вдарити по українській армії з тилу. «Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати...