Старенькі позичили 10 тисяч шахраям, які говорили німецькою

13.07.2011

10 тисяч гривень позичили пенсіонери трьом шахраям, які говорили між собою німецькою мовою. У Малинському районі на Житомирщині троє невідомих зімітували іноземців та обдурили літніх людей

74-річна пенсіонерка разом з чоловіком поверталися додому, у Малин, з дачі. Жінка майже підійшла до зупинки маршрутного транспорту, коли поряд з нею зупинилося авто. На його марку, ні, тим більше, на реєстраційні номери ніхто із учасників та очевидців події не звернув увагу.

На ламаній російській мові розмову з бабусею розпочав водій машини, який поцікавився, де тут автостоянка або ж ремонтна майстерня. У салоні авто у цей час знаходилися ще жінка та юнак.

У цей час між собою водій та пасажири розмовляли німецькою, саме ця обставина і змусила подружжя малинчан повірити у те, що перед ними іноземці. 77-літній дідусь на своєму віку побачив чимало, встиг і чужих мов повчити, у подальшому він і сам продовжив розмову, як запевняє працівників міліції, на німецькій.

Упродовж нетривалої мандрівки, близько 3 км, «добродії» настільки завоювали довіру літніх людей, що ті погодилися тимчасово залишити чужу машину у власному подвір'ї.

На запрошення гостинних господарів нові знайомі зайшли до будинку, щоб перепочити та помити руки. У цей час мобільний іноземного гостя несподівано задзвонив і далі перед подружжям розіграли справжній добре продуманий міні-спектакль. З голосної телефонної розмови стало зрозуміло, що чужинці подорожували не самі. Попереду їхала ще одна машина, в якій одному з їх друзів стало зле. Його терміново відвезли до лікарні, де збираються оперувати. А от для цього – увага! кульмінація! – треба гроші і, звичайно ж, не долари, які є у іноземців, а 10 тисяч гривень. Чи не навколішках благаючи допомогти, аферисти таки видурили у подружжя цю суму, обіцяючи за годину повернутись і віддавши як запоруку власної чесності засвічений раніше гаманець з солідним вмістом. Пенсіонери повірили і залишились чекати.

За годину, коли подружжя зважилося поглянути на його вміст, всередині лежало 9 доларів США. Спантеличена жінка зателефонувала до приймального відділення лікарні і там підтвердили її найгірші передчуття – жодних іноземних громадян, та ще й у вкрай тяжкому стані, до них не поступало.

Як розповів начальник Малинського МВ УМВС України в Житомирській області Михайло Старовойт, до міліції подружжя звернулося уже коли було втрачено чимало часу, у таких випадках просто безцінного. До того ж, ні конкретної інформації щодо авто, на якому пересуваються шахраї, ні їх детальних прикмет потерпілі назвати не змогли. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...