СБУ почало трусити обласну лікарню

12.07.2011

Служба безпеки України викрила та припинила протиправну діяльність службових осіб комунальної установи «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради.

У 2010 році в рамках бюджетної програми «Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих» медичною установою було придбано за державні кошти лікарських засобів на суму 1,1 млн.гривень. Відповідно до цієї програми, придбані лікарські препарати мали видаватися онкохворим безкоштовно. Повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.

Співробітники СБУ встановили, що службові особи медичного закладу примушували хворих купувати ліки за власні кошти, а до історій хвороб пацієнтів вносили дані про видачу їм ліків безкоштовно. У результаті протиправної оборудки протягом 2010 року було реалізовано лікарських препаратів на суму 110 тис.грн.

За матеріалами СБУ прокуратурою Житомирської області порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення, вчиненого службовими особами лікарні, тобто за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...