Редактору «20 хвилин» Владиславу Пучичу погрожують вбивством

9.01.2014

Власник приватної території, де з невідомих причин знаходиться штрафмайданчик державної виконавчої служби переслідував журналіста з погрозами вбивства.

До редакції звернулась житомирянка Людмила Боровська. За словами жінки, попри рішення суду, судові виконавці не віддають її автомобіль, вимагаючи "порішати" питання, повідомляє "20 хвилин".

Власниця авто  разом з журналістами "20 хвилин"  прибула на місце стоянки автівки на території кафе "Львівська кудесниця" на розі вулиць Корольова/Баранова. Їх зустріли чоловіки специфічної зовнішньості. Як виявилось - це державні виконавці.

Державні виконавці на сторожі законності

Один з чоловіків агресивно виштовхував журналістів та інших присутніх, бажаючи наодинці поспілкуватись з власницею автомобіля.

Аналогічний випадок відбувся у жовтні минулого року, коли цей же судовий виконавець Андрій Рудюк через автівку побив юристку Юлію Демчук та її клієнта.

На автомобілі пані Боровської вже були зняті номери, а власник майданчику вимагав 700 грн.

Редактор "20 хвилин" намагався з'ясувати прізвище чоловіка, який не бажав, щоб справа набула розголосу. Останній просто напав на журналіста:

Як виявилось, нападником був Сергій Кравчук, представник ПП Нива В.Ш., який з невідомих причин утримує штрафмайданчик державної виконавчої служби.

Власники приватного штрафмайданчику Сергій Кравчук

На місце була викликана слідчо-оперативна група, яка прийняла заяву про перешкоджання журналістській діяльності та погрози. Ми очікуємо від правоохоронців належної оцінки діям нападника.

Свій автомобіль Людмила Боровська все ж змогла забрати.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...