Понад 9 тонн нелегального бурштину вартістю 12,5 млн грн, який скуповував одесит, конфіскувала держава

23.03.2021

Понад 9 тонн бурштину вартістю 12,5 млн грн залишиться конфіскованим – прокуратура Житомирщини повторно відстояла інтереси держави у суді.

Про це повідомляє прокуратура Житомирської області.

Житомирською обласною прокуратурою 19.03.2021 забезпечено участь у розгляді клопотання щодо спеціальної конфіскації у дохід держави незаконно здобутого бурштину вагою 9,2 тонни, а також обладнання для обробки коштовного каміння, які виявлено та вилучено у ході досудового розслідування кримінального провадження.

За результатом розгляду Корольовським районним судом міста Житомира винесено ухвалу про задоволення клопотання у повному обсязі.

Відтак коштовне каміння вартістю 12,5 млн грн та обладнання залишиться конфіскованим у дохід держави.

Обставини справи. Багатотонну партію бурштину співробітники Нацполіції та Управління Служби безпеки в області вилучили у домоволодіннях фігуранта кримінального провадження, розташованих в Одеській та Київській областях. Житель Одеської області скуповував незаконно здобутий бурштин для подальшої обробки та виготовлення ювелірних виробів.

За клопотанням прокуратури, незаконно здобутий бурштин конфісковано у дохід держави.

Однак адвокатами було оскаржено ухвалу суду в апеляційній інстанції, якою повернуто справу на повторний розгляд.

Під час нового, повторного розгляду клопотання суд визнав позицію прокуратури щодо застосування спеціальної конфіскації бурштину у дохід держави законною, йдеться у повідомленні.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...