Підроблену горілку, завезену з Одеси, продавали у магазинах та кафе Житомирщини

9.04.2012

Працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю перекрили канал постачання фальсифікованої горілчаної продукції з півдня держави на територію області. 
 
Як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС Юрій Крошко, в одному з торгівельних закладів Житомира оперативники провели закупівлі алкогольної продукції, яка реалізовувалась на розлив. Вказану рідину було направлено на дослідження. 
 
Відповідно до висновків алкогольна продукція не відповідає жодним вимогам якості, виготовлена не промиловим способом з грубими порушеннями технологічних вимог, а отже, є небезпечна для життя і здоров’я її споживачів, повідомляє прес-служба УМВС області.
 
У ході подальших дій працівники міліції встановили осіб, причетних до розповсюдження фальсифікату та місце зберігання оптових партій товару. 
 
З’ясувалось, що небезпечний алкоголь надходить автотранспортом з Одеси до обласного центру, а потім розповсюджується по закладам громадського харчування та магазинам Житомирщини.
 
Правоохоронці затримали два транспортних засобів з великими партіями фальсифікату. В автобусі перевозилось близько сотні ящиків з пластиковими ємностями по 1,5 літра кожна – загалом близько 1700 пляшок.
 
Ще близько двох десятків таких же пакунків було вилучено того дня з автомобіля. Загалом було вилучено понад 2 з половиною тисячі літрів горілки.
 
Водії обох транспортних засобів стверджують, що займались лише перевезенням товару, якого саме, їх до відома ніхто не ставив.
 
Наразі відібрані зразки алкогольної продукції направлені на дослідження, за його результатами й прийматиметься рішення щодо порушення кримінальної справи.  
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...