Перелом плеча і гематоми: на Житомирщині батько ледве не до інвалідності побив 8-річну доньку. ВІДЕО

2.08.2018

На Житомирщині батько зламав руку своїй 8-річній доньці, дитина більше доби трималася зі страшним болем без допомоги медиків. Лікарям про травму повідомили сусіди, йдеться в сюжеті ТСН.

Лікарняний сніданок Оленка тепер їсть лівою рукою, бо права у гіпсі. Її, як і синці та тілі, дівчинка ховає  під  кофтинкою і відмовляється розповідати, як усе сталося. "Дитина могла б залишитися інвалідом на усе життя.  Це перелом плеча. В дитини були гематоми на обличчі, спині, тобто дитина була побита батьком", - розповіла заступник головного лікаря Радомишльської центральної районної лікарні Ганна Пиріг.

Мати дівчинки після інциденту теж забрали на обстеження в лікарню. Жінка каже, що була у хаті, коли старша дитина отримала травму, але як усе сталося – не бачила. Вона припускає, що чоловік не бив дитину, а лиш шарпнув за руку, щоб та не ображала меншу сестричку. "Говорив, що старша до меншої, набила меншу, то він сварився на неї. Я не знаю, побігла до меншої, бо вона плакала", - розповіла Тетяна Шульська.

Зараз додзвонитися до чоловіка не може навіть вона. Вдома журналісти його не застали, а сусіди розповіли, що саме вони викликали медиків до побитої дитини, коли помітили її на вулиці всю в синцях. "Альона, а що це в тебе таке з ручкою, наче набряк? А вона каже: це я впала. Нічого не каже, бо вона, видно, його боїться", - розповіла сусідка. Соціальним працівникам батько таки зізнався, що бив доньку. "Він зізнався, що він побив цю дитину. Він говорить, що вона нібито душила меншу сестричку. Батько взяв ременя, з його слів, набив старшу дитину, але видно, що там не тільки був ремінь, бо ремнем руку не зламав би", - пояснив керівник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мирослав Жилич.

У районному центрі  соціальних служб кажуть, що родина перебувала під їхнім супроводом вже рік, бо діти постійно були недоглянуті, а батько пиячив та дебоширив. Подружжя вже намагалися позбавити батьківських прав, а після цього побиття в родину дітей уже не віддадуть. "Уже передали документи на позбавлення батьківських прав. Чекаємо рішення суду", - повідомила ювеніальний інспектор Радомишльського райвідділу поліції Олена Осадча.

Мама дівчаток сподівається, що суд стане на їхній бік, а чоловіка захищає. "Я все зроблю, аби не  забирали дітей. Він необережно, він не спеціально ж зробив", - вважає вона. За травмування доньки проти батька відкрили ще й кримінальне  провадження, за котрим йому загрожує три роки тюрми. Дівчатка ж до рішення суду будуть під  наглядом медиків.


 
Останнє з категорії
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...