Перехожий допоміг правоохоронцям спіймати дебоширів

25.04.2012

Випадковий перехожий допоміг державним охоронцям зловити хуліганів, які розбили скло у одного з магазинів Бердичева. Чоловік став випадковим свідком хуліганського вчинку.
 
Він розповів держохоронцям, що скло в магазині розбили молодики, детально описав їх прикмети та вказав напрямок, у якому хулігани побігли, не зреагувавши на його викрик, повідомляє прес-служба міліції області. 
 
За декілька хвилин державні охоронці, які попрямували у вказаному бердичівлянином напрямку, натрапили на двох молодих людей, що за прикметами були схожі на розшукуваних.
 
Підозру у правоохоронців викликала й свіжа подряпина на руці одного з них. Ообох молодиків було затримано. Вони виявилися місцевими мешканцями 22-х та 23-х років. 
 
З яких спонукань хлопці пошкодили вітрину магазину, вони змушені пояснювати працівникам міліції у райвідділку. Наразі вирішується питання про порушення за фактом хуліганства кримінальної справи. 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...