На Житомирщині затримали поліцейського на хабарі у 5 тисяч гривень

3.08.2018

2-го серпня за процесуального керівництва військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України під час отримання неправомірної вигоди викрито та затримано поліцейського сектору реагування патрульної поліції Житомирського районного відділення поліції.

Установлено, що вказаний правоохоронець, старший сержант поліції,  02.08.2018 року вимагав від приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 5 000 гривень за не створення перешкод у зайнятті підприємницькою діяльністю пов’язаною з перевезенням лісопродукції на території «підконтрольній» вказаному поліцейському.

Поліцейського затримано за результатами проведення негласних слідчих (розшукових) дій безпосередньо під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі 3 500 гривень під контролем правоохоронних органів.

Як повідомляють у військовій прокуратурі, наразі затриманому сплановано повідомлення про підозру, подання до суду клопотань про обрання запобіжного заходу, відсторонення від посади та арешт вилученого майна.

"Учорашнє затримання двох інспекторів Житомирського відділення поліції працівниками Управління внутрішньої безпеки в області за вимагання та отримання хабара - подія не з приємних. Але без таких безкомпромісних, принципових і показових заходів ми не змінимось і не очистимось. Тому викриття уже були і ще будуть, допоки кожен працівник не усвідомить просту істину: він прийшов у поліцію служити і захищати, а не "рєшать". 3,5 тисячі гривень - ціна ганьби і сорому 42-х та 34-х річних старших сержантів поліції", - написав у мережі головний поліцейський Житомирщини Вячеслав Печененко.


Довідково: ч. 3 ст. 368 КК  України, «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, тобто дії, предметом якої була неправомірна вигода у значному розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна». 
Останнє з категорії
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...