На Житомирщині Янукович відпустить достроково 60 ув’язнених

27.07.2011

На Житомирщині близько 60 чоловік попаде під амністію, яку нещодавно підписав президент Янукович. Загалом по всій країні звільниться 10 тисяч в’язнів. Цей закон мають реалізувати впродовж трьох місяців.

- Потрібно розуміти, що ця цифра буде дещо корегуватися, - розповідає заступник начальника з виховної роботи з засудженими Анатолій Бубриньов. – Є в’язні, які відмовляються виходити по амністії і причини бувають різні. Амністія надається лише один раз, тому іноді люди досиджують строк, щоб колись скористатися цим правом.

За статистикою на кінець минулого року за ґратами в Україні перебували близько 153 тисяч людей, лише за два роки до того ув’язнених було на сім тисяч менше, передає українська служба BBC.

Прихильники ухвалення амністії наполягають, що востаннє амністію в Україні оголошував Віктор Ющенко наприкінці 2008 року.

За результатами цієї амністії може йтися про 11 тисяч звільнених. Внаслідок попередньої амністії, яку підписував Ющенко на волю вийшли 3 тисячі людей.

На Заході, таких масштабних амністій немає. Тобто це нонсенс, тому що держава, фактично, амністією визнає, що немає причини тримати цих людей у в’язниці.

Який відсоток людей повторно попадає у місця позбавлення волі після амністії фахівці сказати не можуть.


 
Останнє з категорії
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...