На Житомирщині під виглядом боротьби з лейкозом чиновники зробили бізнес на коровах

17.06.2011

Протягом останнього місяця у Коростенському районі Житомирської області працівниками районної санітарно-епідеміологічної служби було організовано незаконний бізнес, який полягав у тому, що під виглядом захворювання на лейкоз, у селян забирали здорових корів та продавали їх живою вагою на місцеві м’ясокомбінати.

Про це кореспонденту Regionews повідомили у Прокуратурі Житомирської області.
За словами джерела в обласній прокуратурі, декілька підприємливих співробітників Коростенської районної санепідемстанції організували забір крові на предмет захворювань на лейкоз, не пред’явивши жодних документів власникам худоби. Після цього у селян Коростенського району було вилучено понад 300 корів, яких було забито на території Коростенського м’ясокомбінату та реалізовано на ринках Коростеня, Житомира та Києва.
За інформацією джерела в прокуратурі, наразі здійснюється службова перевірка причетності до такого незаконного бізнесу місцевих чиновників одного із керівників Коростенського управління внутрішніх справ.

Регіональні Новини

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...