На Житомирщині під час сварки чоловік вбив рідного брата

1.06.2020

У Житомирському районі чоловік під час сварки вбив рідного брата.

Страшна подія сталась увечері 31 травня в одному із сіл. Після спільного чаркування між братами зав’язалась суперечка, у результаті якої менший завдав старшому смертельних травм.

Близько 23 години жінка із с. Левкова повідомила правоохоронців про те, що вона виявила у будинку мертвим свого старшого сина.

Під час огляду тіла загиблого 35-річного місцевого жителя були виявлені тілесні ушкодження на голові та тулубі. Причину смерті чоловіка нині встановлюють судово-медичні експерти.

За зібраною попередньо інформацією у будинку разом з матір’ю проживали двоє дорослих синів. Обидва конфліктували між собою і не гребували алкоголем. Того дня господині не було вдома, а коли повернулась, то застала фатальні наслідки чергового нетверезого конфлікту між братами.

Під обґрунтованою підозрою у заподіянні смертельних травм загиблому опинився його брат, 1991 р.н.

Убивці загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...