На Житомирщині лейтенант у військовій частині підстрелив майора. ВІІДЕО

1.08.2018

У військовій частині в Житомирській області лейтенант, який здавав зброю після добового чергування, вистрілив в іншого чергового. Очевидці говорять про два постріли, йдеться в сюжеті ТСН.

"Вийняв особисту зброю, пістолет Макарова, який за ним закріплений, та здійснив несанкціонований постріл  з цього  пістолета. Після того, як він здійснив перший постріл, він зрозумів, що трапилося, розвернувся, вибіг черговий по частині – і він з переляку зробив ще один постріл. Куля потрапила до лівого стегна чергового", - розповів прокурор Олексій Рихлюк.

Поранений майор зараз у шпиталі. Лікарі від офіційних коментарів відмовляються, але не на камеру кажуть, що стан військовослужбовця задовільний – куля поранила йому ногу і пройшла наскрізь через стегно. Стрілянину кваліфікують, як необережне поводження зі зброєю, адже жодної ворожнечі між 23-річним молодшим лейтенантом та 37-річним майором не було. "Як потерпілий, так і  підозрюваний – вони не знаходились у стані алкогольного сп’яніння. Будь-яких конфліктів між ними не було. Тому ми кваліфікуємо дії, як вчинені через необережність", - пояснив Рихлюк.

Військова прокуратура, яка  веде слідство, вирішила не  відсторонювати молодшого лейтенанта від  несення служби. За порушення правил поводження зі зброєю йому світить до трьох років позбавлення волі.

Підписуйтесь на аккаунт «Першого житомирського» у Telegram Facebook та  Googlе+.


 
Останнє з категорії
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...