Малолітній садист з Житомирщини не визнає себе винним

9.10.2012

13-річний хлопець із Житомирщини, котрого підозрюють у вбивстві та замаху на вбивство, знаходиться у спецприймальнику для неповнолітніх. Про це повідомила прес-секретар УМВС України в Житомирській області Алла Ващенко, пише УНН.

"Згідно до законодавства 13-річний хлопець не є суб'єктом правосуддя. Тому відносно суспільно-небезпечної події, до якої він причетний, кримінальна справа розслідується. До винесення вироку суду хлопець буде утримуватися у спецприймальнику для неповнолітніх. Суд також розглядає кримінальну справу за фактом вбивства, яке мало місце 1 травня, до якого також причетний неповнолітній. Стосовно випадку з убивством хлопець не визнає своєї вини, стосовно другого - розслідування триває", - повідомила А.Ващенко.

Як повідомлялося раніше, 29 вересня хлопець разом з 63-річною пенсіонеркою пішли по гриби. Бабуся взяла ніж та корзинку, але наміри хлопця змінились. Він наніс їй багато ножових поранень. Жінка почала кричати та хлопець втік. Її було доставлено до реанімаційного відділення районної лікарні. За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею "замах на вбивство".

Нагадаємо, що 1 травня поточного року 13-річний Сергій жорстоко вбив 45-річну жінку. Між 2 злочинами пройшло близько 5 місяців, які хлопець за ініціативою міліції повинен був провести у спецзакладі для неповнолітніх. Однак суд тоді прийняв рішення щодо передачі хлопця під нагляд батьків.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...