Газ і розбиті вікна: у Житомирі активісти хочуть побачити депутата Кропачова, який вбив жінку. ВІДЕО

7.02.2019

7 лютого під стінами Житомирської облдержадміністрації зібралися громадські активісти, які хочуть зайти до сесійної зали та подивитися, чи є депутат Дмитро Кропачов.

Таку інформацію під час позачергової сесії обласної ради озвучив Володимир Ширма, - повідомляє Житомир-інфо.

«Щойно мені Вячеслав Печененко (начальник ГУНП у Житомирській області) повідомив, що на вулиці відбуваються певні події. І люди хочуть побачити Кропачова. Вони хочуть зайти в сесійну залу», - сказав Володимир Ширма.

 

До трибуни підійшов громадський діяч, лідер української партії «Братство» Дмитро Корчинський та звернувся до депутатів та повідомив, що люди на вулиці розпилюють газ.

«Активісти труять газом житомирян та гостей міста, хочуть познайомитися з депутатом. Я знаю, що його тут немає. Я звертаюся до вас, щоб ви спонукали правоохоронні органи, суди, щоб ця людина була в тюрмі, а не в цій залі, чи задала сесію», - сказав Дмитро Корчинський.

Відзначимо, що сльозогінний газ застосували і у будівлі ОДА, а також розбили вікна.
 


До слова, Наразі Кропачову не пред’явлене звинувачення у справі про смертельне ДТП. Депутат проходи у справі про ДТП у якості свідка.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...