Двох рибалок підстрелили поблизу Малина

28.09.2011

Сергія Диченка і Валерія Перова із Малина у середу, 22 вересня, привезли до обласної клініки Гербачевського. Обоє мають переломи, спричинені вогнепальним пораненнями.

– Нас постріляли ні за що, – розповідають хлопці. Одному з них 27 років, іншому – двадцять чотири.

– Поверталися з рибалки, самі живемо у Малині, а це з Сергієм і дівчатами вибралися у Рудню-Городищенську (село під Малином) половити рибу. Були не п’яні, бо їхали велосипедами близько шостої вечора, 16 вересня. Ми заїхали у пісок і спішилися, – згадує Валерій Перов. – Тут у полі з боку лісу вискочив якийсь чоловік років сорока, почав кричати до нас і махати руками. Поле було пусте. Ні корів, ні людей. Один тільки цей мужик. Ми його послали.

Але сорокарічний, певно, посланим бути не хотів. За якісь кілька хвилин у чоловіка в руках з’явилася дрібнокаліберна гвинтівка.

– Скільки разів вистрелив – не знаю. Може, раз… Коли ми вже не змогли іти – пробував ударити прикладом по голові. Але ми обоє викрутилися…

«Ворошиловського стрілка» у Рудні-Городищенській знають. Але говорити бояться.

– Микола Волинець давно живе у селі. Його співмешканка працює у дитсадочку. Нормальна сім’я… Ніколи не помічали за ним такого, – розповідають у Ворсівській сільраді Малинського району.

Микола Волинець має власний «КАМАЗ». У дворі – гасла «Удару» Кличка та емблеми «Чернігівського». Після стрілянини його відразу ж затримали. Але того ж дня, за кілька годин відпустили.

– Має «лапу» у міліції, – сказав нам Сергій Диченко.

Того ж дня, розповідають потерпілі, у міліцію привели п’яну жінку, яка розповідала про те, що Сергій і Валерій побили корову. Але на ранок, вже протверезівши, жінка слова свої підтвердити не схотіла.

Тим часом у Малинському міськрайвідділі міліції від коментарів відмовляються. Лікарі клініки ім. О. Гербачевського стверджують, що стан обох хлопців – нормальний. Але говорити про їх виписування ще зарано. Ніхто не знає, як поведе себе травма. Адже вогнестрільні переломи – дуже непередбачувані.

 

Микола СИВИЙ

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...