Чиновниця привласнювала кошти дітей та преміальні своїх підлеглих

10.04.2012

У Овруцькому районі керівник центру соціально-психологічної реабілітації дітей регулярно привласнювала й витрачала на власні потреби кошти, призначені для вихованців закладу. Факт розтрати державних коштів встановили співробітники СБУ.
 
Варто зазначити, що цей заклад соціального захисту створений для дітей віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги. Але, проблеми дітей ніяк не стали на заваді корисливим діям чиновниці. 
 
Зокрема, у 2011 році вона привласнила благодійні гроші в сумі 10 тисяч гривень, які були виділені 5-річному хлопчику для проведення операції з видалення катаракти у Київській офтальмологічній лікарні.
 
Крім того, упродовж минулого року чиновниця неодноразово привласнювала преміальні працівників закладу. Посадовець погрожували підлеглим звільненням, тому вони були змушені віддавати своїй начальниці у повному обсязі преміальні, повідомляє прес-центр СБ України.
 
За матеріалами УСБУ Овруцька міжрайонна прокуратура стосовно керівниці центру соціально-психологічної реабілітації дітей порушила кримінальну справу.
 

Наразі триває слідство, у ході якого встановлюються й інші епізоди протиправної діяльності чиновниці. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...