Блискавка вбила хлопця, який ніс батьку цигарки

22.07.2011

21-річний парубок із села Городок, що на Ружинщині, вчора вдень нас батьку цигарки на поле. Посеред поля його вбила блискавка – не було абсолютно нічого, де він міг би сховатись, - повідомляє прес-служба Головного управління МНС області.

Батько і декілька його товаришів від дощу заховалися під навіс польового стану. Вони бачили, як дві чи три блискавки вдарили у землю зовсім не далеко. Чоловік, напевно відчувши небезпеку, зателефонував сину. Той не відповідав, хоча кілька хвилин тому по стільниковому повідомив, що вже на підході.

Гроза закінчилася так само раптово, як і почалася. Чоловіки відразу кинулися шукати Віталія. Знайти його бездиханне тіло допоміг телефон, який справно транслював виклики.

Розряд потрапив хлопцю у груди, обпалив тіло і зупинив серце. Спроба провести штучне дихання результатів не дала.

Три дні тому у Житомирському районі від ураження блискавкою загинула жінка та був травмований її чоловік. Природна стихія черговий раз довела свою неприборканість і суровий норов. Людині дано розум, щоб не сподіватись на щасливий випадок, а берегтися від небезпеки!

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...