Блискавка вбила хлопця, який ніс батьку цигарки

22.07.2011

21-річний парубок із села Городок, що на Ружинщині, вчора вдень нас батьку цигарки на поле. Посеред поля його вбила блискавка – не було абсолютно нічого, де він міг би сховатись, - повідомляє прес-служба Головного управління МНС області.

Батько і декілька його товаришів від дощу заховалися під навіс польового стану. Вони бачили, як дві чи три блискавки вдарили у землю зовсім не далеко. Чоловік, напевно відчувши небезпеку, зателефонував сину. Той не відповідав, хоча кілька хвилин тому по стільниковому повідомив, що вже на підході.

Гроза закінчилася так само раптово, як і почалася. Чоловіки відразу кинулися шукати Віталія. Знайти його бездиханне тіло допоміг телефон, який справно транслював виклики.

Розряд потрапив хлопцю у груди, обпалив тіло і зупинив серце. Спроба провести штучне дихання результатів не дала.

Три дні тому у Житомирському районі від ураження блискавкою загинула жінка та був травмований її чоловік. Природна стихія черговий раз довела свою неприборканість і суровий норов. Людині дано розум, щоб не сподіватись на щасливий випадок, а берегтися від небезпеки!

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...