27-річний шкуродер готував із вбитих собак тушонку – подробиці. ВІДЕО

24.02.2021

Тушонку із собак та м'ясо в баняках знайшли вдома у 27-річного шкуродера сусіди. Також у будинку була розчленована собака: туша та печінка.

У сараї біля стіки місцеві знайшли мішок із рештками кількох випатраних собак та знаряддя вбивства – ножівку, бензопилу, дві сокири в крові.

Про це йдеться в сюжеті "Надзвичайних новин", ICTV. 

27-річний Денис, якого звинувачують у шкородерстві, запевняв, що він травоїдний. Потім заявляв місцевим жителькам села, що це краще, ніж вживати алкоголь та палити.

Історія із забиттям тварин розпочалася два роки тому, коли Денис забив пса свого дядька. Мати хлопця тоді звернулася до сільради, щоб угамувати хлопця.

Нагадаємо, 17 лютого тушку вбитого собаки та рештки ще двох псів знайшли у 27-річного селянина в будинку в Харитонівській ОТГ на Житомирщині. У будинку знайшли докази знущань над тваринами.

Пізніше повідомили, що шкуродера посадили під домашній арешт.

У ході слідства хлопець пройде психіатричну експертизу.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
Стадіон "Полісся" не здали в експлуатацію, здали тільки поле. За 16 років реконструкції і за 167 млн грн. "Перший житомирський" вирішив показати, що побачили...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...