Житомиряни пересіли на тролейбуси - ТТУ заробляє більше

22.07.2011

Надходження у Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні збільшились у двічі. Про це «Першому» розповіли на підприємстві.

«Ми почали заробляти на 50% більше. Наша  виручка у середньому була 45 тисяч. Після підвищення цін на проїзд у маршрутних таксі вона сягнула 77 тисяч гривень», - розповіли у планово-економічного відділу ТТУ.

Під час виходу на лінію трамваїв, які закупили у Вінниці, голова Житомирської обласної адміністрації Сергій Рижук звинуватив водіїв ТТУ в тому, що вони погано працюють і постійно кивають на державу.

Водії поскаржились, що їм вже 4 місяці затримують заробітну плату. Востаннє їм боргували гроші минулого року, - говорять вони. 

Нагадаємо, що житомиряни вже тиждень платять за проїзд у маршрутках 2,50 грн. До цього проїзд коштував однаково, як у електротранспорті так і приватних перевізників – 1,50грн.

Перевізники півроку вимагали підвищення тарифів, але тепер переконують: нова ціна все дно не перекриватиме їхніх витрат, бо ціни на пальне постійно ростуть. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...