Житомирянам зменшать платіжки за тепло у березні

26.03.2020

За березень 2020 року житомирянам перерахують платіжки за тепло – вартість теплопостачання має бути меншою.

Про це йдеться у проєкті рішення виконкому:

"Зобов’язати комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради провести перерахунок плати за теплову енергію для усіх груп споживачів та послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для населення у березні 2020 року".

Перерахунок відобразять у платіжках за березень, які будуть надіслані у квітні 2020 року.

Нагадаємо, у березні 2020 року оптова ціна на природний газ становитиме 3,40 грн за кубометр (без урахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Це на 14% менше, ніж у лютому 2020 року.

"Це дозволяє регіональним збутовим компаніям забезпечити зниження тарифу на 9-13% у порівнянні з лютим», - заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За інформацією з мерії, 26 березня відбудеться позачергове засідання виконкому, де в тому числі мають і прийняти рішення щодо припинення теплопостачання в закладах освіти з 26 березня та для всіх інших споживачів із 8 квітня.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...