Житомирські депутати звернулися до Президента і Кабміну, щоб врятувати лікеро-горілчаний завод

27.11.2019

 У Житомирі існує загроза закриття історичного лікеро-горілчаного заводу.

Уже протягом 2 місяців падає виробництво, закрився постачальник спирту – Чуднівський спиртовий завод, затримується заробітна плата, а у фірмових магазинах скоро будуть пусті полиці.

Через таку ситуацію сьогодні, 27 листопада, зібралася позачергова сесія міської ради.

За словами працівників заводу, 5 місяців тому був змінений керівник підприємства, і з тих пір почалися проблеми. На запитання, що буде далі, директор відповідає, що «потрібно трохи почекати».

Тим часом у піковий сезон завод просто стоїть, хоча такого ніколи раніше не було.

Тому працівники звернулися до депутатів за допомогою, аби зберегти історичне підприємство.

Депутати підтримали направлення звернення до Президента, Кабміну та Держуправління справами щодо підтримки колективу, проведення аудиту та переведення підприємства у комунальну власність.

«За» проголосували 25 депутатів.

Планується, що завтра будуть колективні збори, де працівники хочуть підняти питання переходу підприємства у комунальну власність міста Житомира. Крім того, завтра ж планується відвідування заводу представниками Офісу президента.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...