Жителі Житомирщини придбали машин на 300 мільйонів гривень

8.10.2012

Мешканці Житомирської області цього року згідно зі статистикою ринку автопродажів витратили на нові легкові авто більше 300 мільйонів гривень.
 
Загалом з майданчиків автосалонів області виїхало більше 2 тис. нових машин. Про це повідомляє український автомобільний портал RST.ua
 
Як зазначають експерти, найбільше грошей житомиряни витратили на українські, російські, європейські та азіатські автівки. В п‘ятірці лідерів «бюджетні» ЗАЗ Sens та ЗАЗ Lanos, на двох вони отримали майже 8,5% від загальної кількості нових легкових авто, Skoda Octavia, ВАЗ 2115 та набираючий популярність GEELY CK2.
 
А от за якісними показниками роботи автомобільних дилерів в Житомирській області у порівнянні з іншими регіонами України слід відзначити – KIA Rio Sedan, Ford Fiesta та ЗАЗ Forza Hatchback.
 
Порівнюючи авто за ціновими сегментами треба відзначити, що найчастіше житомиряни покупали автівки не дорожчі 17 тисяч доларів – це 59% від загалу ринку нових легкових авто і є одним з найбільших в Україні після Чернігова (63%) та Херсона (61%). 34% - це машини вартістю від 17 до 35 тисяч доларів. Автомобілям преміум та люкс класу, які коштують більше 35 тисяч доларів, дісталося 6%.
 
Загалом за 8 місяців цього року українці витратили на нові авто майже 30 мільярдів гривень. Найбільше покупок автомобілісти зробили в Києві. За 38,5 тисяч нових машин мешканці столиці заплатили більше мільярда гривень. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...