Якщо влада не підніме ціни у маршрутках — ТТУ помре

6.07.2011

У Житомирі різко скоротилось пасажироперевезення у електротранспорті. Про це повідомляють трамвайно-тролейбусному управлінні.

Експерти наголошують, що кількість пасажирів зменшилась на 30%. Це зумовлено тим, що після підняття ціни до 1,50 грн. вартість проїзду урівнялася з маршрутними перевезеннями.

«Люди почали менше купувати проїзні квитки. Зараз вони сідають на той транспорт, який швидше підійшов на зупинку. Якщо взяти до уваги те, що маршрутки значно мобільніші та швидші пасажирів можна зрозуміти», - сказали у міському ТТУ.

В управлінні електротранспорту також звернули увагу на проблему дублювання маршрутів. За їхніми словами, ситуацію у ТТУ значно покращить розведення маршрутів міського транспорту та приватного.

Житомир – єдине місто, де ціна на проїзд рівна між електротранспортом та приватними маршрутками.

«Раніше ми перевозили 63-70 тисяч платних пасажирів у день. Коли ми запроваджували підвищення цін на проїзд, то відразу пропонували і підняти їх у міських маршрутках. Я не знаю, чому це питання застопорилось у міській раді», - коментує ситуацію колишній начальник ТТУ Віктор Зубрицький.

Нагадаємо, що завтра на засіданні міськвиконкому буде розглядатися питання про підняття цін на перевезення у міських маршрутних таксі. Зараз цього рішення чекають і у ТТУ, і приватні перевізники. Чи піде на непопулярний крок міська влада, буде ясно вже завтра.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...