Як українці відсвяткували Новий рік: знають в Prizeme

10.01.2019

Всі ми любимо новорічні свята за казкову атмосферу та веселий настрій, а ще за купу подарунків та смачної їжі. Але все це суттєво б’є по гаманцю. Саме в ці дні ми витрачаємо половину місячного бюджету, а інколи навіть весь.

Експерти компанії Prizeme провели невелике дослідження, в результаті якого з'ясували, скільки ж грошей українці витратили на святкування Нового року і Різдва. Для цього вони провели опитування серед своїх клієнтів.

Як з'ясувалося, майже кожен третій українець витратив на подарунки щонайменше 2000 гривень. А на святковий стіл, який, за твердженням експертів Prizeme, подорожчав аж на 18%, половина українських родин витратили навіть більше, ніж на подарунки для близьких людей.

Тільки третина учасників проведеного опитування влізла в рамки виділеного заздалегідь бюджету, а решта витратила більше, ніж планувала майже в 2 рази. Таким чином, середня ціна новорічного столу вийшла приблизно 4500-5500 гривень.

Ще однією суттєвою витратою стала покупка вбрання, в якому зустрічати Новий рік. І хоч більша половина опитаних заявила, що нічого нового собі не купувала, знайшлись і ті, хто витратив на шопінг близько 2500 гривень. Що цікаво, чоловіки витратили навіть більше, ніж жінки, майже на 15%. Якщо все підсумувати, то на святкування 2019 року українці витратили плюс-мінус 10 000 гривень, а це, на хвилинку, середня зарплата.

Де ж взяли гроші?

«Хтось відкладав гроші ще за декілька місяців до новорічних свят, хтось – позичив у знайомих. А були й ті, хто довірився своєму везінню і брав участь в передноворічних акціях і розіграшах, де можна було виграти кругленьку суму грошей. У кожного був свій вихід, адже ніхто не хотів лишатися без свята», - кажуть в Prizeme.

А які суми українці витрачали на свята минулого року і чи відчутно змінилася ситуація?

Минулого року ми також проводили опитування серед своїх клієнтів, тому можемо з упевненістю сказати, що витрати зросли, до того ж суттєво, майже втричі. І на це є низка вагомих причин: політична ситуація в країні і багато іншого, але давайте не будемо про погане на початку року. Скільки б ви не витратили, сподіваємося, що воно було того варте!


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...