У Житомирській області найбільше подорожчали яйця та олія, а банани стали дешевшими

23.02.2021

На 1% за місяць підскочили ціни на продукти харчування в Житомирській області.

Моніторинг споживчих цін за січень 2021 року порівняно з груднем минулого року провели в управління статистики.

За даними статистики, найбільше подорожчали яйця – на 15,7. Соняшникова олія підвищилась у ціні на 5%. До 2% став дорожчим цукор, макаронні вироби, хліб, кондитерські вироби, масло, кисломолочні продукти, м'ясо.

Також підвищились ціни на овочі в цілому на 5,2% внаслідок подорожчання коренеплодів, цибулі та грибів, овочів, вирощених з насіння, капусти на 7,8–8,6%.

Крім того, піднявся в ціні алкоголь та тютютнові вироби.

Однак, є й продукти, які стали дешевшими. В управлінні статистики кажуть, що ціни на банани впали на 13%, на цитрусові – на 5%, яблука – майже 2%.

Поряд з цим, відбулося зростання цін на фрукти загалом на 2,1%, у т.ч. банани – на 13,2%, натомість, цитрусові подешевшали на 5,6%, яблука – на 1,7%.

Окрім того, на 4,8% впали ціни на оливкову олію, на 0,8–2,7% – на сало, мед, мінеральні та джерельні води, шоколад, каву, яловичину, морозиво, кондитерські вироби з цукру. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...